Правоохоронці Кролевеччини опікуються правовою безпекою дітей

Суспільство | 19:33, 24.09.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 24 вересня інспектор з ювенальної превенції Кролевецького відділення поліції в рамках робочих заходів зустрівся з представником районного сектору пробації, аби обговорити ряд питань профілактики злочинності у дитячому та юнацькому середовищі. Про це повідомили у Кролевецькому ВП.

Володимир Гузєй та старший інспектор сектору пробації Євгенія Цвєтус розглянули проблемні питання, що виникають під час роботи з неповнолітніми суб’єктами пробації. Інспектор зазначила, що особливої уваги в роботі з підлітками потребує врахування їх вікових особливостей, з’ясування причин протиправної поведінки, умов та способу життя, впливу сім’ї на виховання та розвиток дітей.

Також, було наголошено, що поліція постійно співпрацює з усіма службами, що опікуються дитячими проблемами, і спільно здійснюють нагляд та проводять індивідуально-профілактичну роботу з неповнолітніми, засудженими до покарань, не пов’язаних з позбавлення волі.

Учасники наради визначили ряд додаткових заходів, спрямованих на максимальне забезпечення правової безпеки дітей та підлітків, сім‘ї яких потрапили у скрутні життєві обставини або батьки яких позбавлені права на виховання дітей.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: