Представники ГО «Десяте квітня» здійснили робочий візит на Кролевеччину
Поділитися в
Копіювати посилання
Підписаний нещодавно Меморандум про співпрацю з ГО «Десяте квітня» вже дає реальні результати, розповів міський голова Віктор Лехман.
Так, днями представники громадської організації у межах реалізації програми «Механізм швидкого реагування» здійснили виїзд до нашої громади. У ході роботи відбулася реєстрація на отримання багатоцільової грошової допомоги для родин, які нещодавно евакуювалися з прикордонних територій або зони бойових дій.
Зареєстровано 12 домогосподарств (28 осіб), а також надано 8 психологічних консультацій тим, хто цього особливо потребує.
«Щиро дякую команді ГО «Десяте квітня» за оперативність, людяність і професійну підтримку наших мешканців у непростий час. Впевнений, що наша співпраця й надалі приноситиме конкретну допомогу людям і зміцнюватиме соціальну підтримку в громаді», – зазначив міський голова Віктор Лехман.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
