Представники Кролевецької міської ради відвідали виставку з енергоефективності у Києві

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 8 листопада, делегація від Кролевецької ОТГ, яку очолив міський голова Олександр Бобровицький, відвідала X Міжнародну спеціалізовану виставку «Енергоефективність. Відновлювана Енергетика – 2017».

Проходить вона з 7 по 9 листопада за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

На заході делегати від Кролевця мали змогу ознайомитися з стратегічними напрямками реформування житлово‑комунального господарства України, в т.ч. результатам підтримки муніципальної енергетичної реформи, енергоефективності в громадах, перспективам використання відновлювальних джерел енергії на об’єктах житлово‑комунального господарства, реалізації проектів енергоефективності в будівництві, тенденціям використання енергоефективного освітлення.

На фото: депутат Кролевецької міської ради Володимир Герман, Кролевецький міський голова Олександр Бобровицький та директор КП «Кролевець Водоканал», депутат міськради Ніна Канівець. Фото з ФБ сторінки міського голови.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: