Представники місцевої влади долучилися до весняної толоки + Фото
Благоустрій 11:30, 6.04.2019
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили у Кролевецькій міській раді, вчора, 5 квітня, працівники органу місцевого самоврядування у повному складі вийшли на прибирання міського парку. Очолив колектив голова громади Олександр Бобровицький.
“Упоралися оперативно, швидко і якісно! Запрошуємо всіх на вечірній променад парком! Дякуємо колегам за роботу! На наступну п‘ятницю, 13 квітня збираємося в тому ж місці, у той же час! Територія парку велика, вистачить для всіх бажаючих приєднатися до громадських прибирань!
Запрошуємо!”,– зауважили в міськраді

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
