Представники влади Кролевеччини продовжують налагоджувати співпрацю з німецькими інвесторами

Інвестиції, Розвиток | 17:57, 18.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні міський голова Віктор Лехман, його заступник Олег Шприндель та спеціалісти відділу земельних відносин та охорони навколишнього середовища провели зустріч – нараду з інвесторами з Німеччини Наталією та Олафом Кнаппе (ESE Investment AG) .

Підсумком зустрічі стало підписання Меморандуму про наміри та співробітництво, метою якого є будівництво та введення в експлуатацію електростанцій альтернативної (сонячної та вітрової) енергетики проєктною потужністю на першому етапі до 50 МВт, що забезпечить населені пункти Кролевецької територіальної громади електроенергією місцевого виробництва. Даний проєкт за умови прийняття відповідних рішень міською радою, може бути реалізований на земельних ділянках:

– по вулиці Лесі Українки міста Кролевець Конотопського району (раніше Кролевецького) Сумської області (в районі колишнього кар’єру цегельного заводу), орієнтовною площею 50,0 га;

– в селі Обтове Конотопського району (раніше Кролевецького) Сумської області, орієнтовною площею 17,0 га;

– по вулиці Зелена міста Кролевець Конотопського району (раніше Кролевецького) Сумської області, орієнтовною площею 1,4 га;

– в селі Тарасівка Конотопського району (раніше Кролевецького) Сумської області, орієнтовною площею 92,0 га.

Нагадаємо, що 29 липня 2020 року, на черговій зустрічі міського голови з інвесторами підтверджено подальшу співпрацю. Відтак керівництво ESE Investment AG, для потреб освітянського закладу, а саме загальноосвітньої школи №5 Кролевецької міської ради виділило 20 тисяч євро. Перший транш у сумі 10 тисяч євро було перераховано на рахунок закладу і дані кошти були витрачені на капітальний ремонт шкільної їдальні.  

Свій сьогоднішній візит німецькі партнери закінчили відвідуванням загальноосвітньої школи № 5, де оглянули відремонтовану та оснащену сучасним обладнанням шкільну їдальню та запевнили освітян і керівництво міста, що другий транш на потреби закладу надійде на початку квітня 2021 року.

Співпраця триває.

Джерело:  Кролевецька міська рада.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: