Президент відзначив Берегиню фестивалю “Кролевецькі рушники”

Культура | 21:28, 2.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

За даними офіційного інтернет-представництва Президента України, вчора, 1 грудня Президент Петро Порошенко разом із дружиною Мариною завітали до театру ім. Івана Франка та взяли участь у ювілейному вечорі народної артистки України, Героя України Ади Роговцевої.

Глава держави назвав творчий доробок актриси в театрі і кіно «гордістю і славою нашої культури, її золотим фондом».

Він вручив актрисі Державну премію України імені Олександра Довженка за 2017 рік та додав, що ця премія формально “за видатний внесок у розвиток українського кіномистецтва”. «А насправді – просто за те, що Україна Вас любить, дорога Адо Миколаївно», – сказав Петро Порошенко.

В свою чергу, Ада Роговцева подякувала Главі держави за привітання та вручення державної премії: «Я безмежно вдячна Вам за цю честь». Актриса зауважила, що на її життєвому шляху зустрічалось багато хороших людей і особливо тепер, коли вона відвідує українських воїнів на передовій. «Я сподіваюсь, що ми станемо ще кращими, а те, що ми мужні і мудрі – я в цьому впевнена», – звернулась артистка до глядачів в залі.

Нагадаємо, Аді Роговцевій, під час проведення в Кролевецькому районі ювілейного, двадцятого Міжнародного фестивалю “Кролевецькі рушники”, було присвоєне почесне звання «Берегиня-2015».

Фото з офіційного інтернет-представництва Президента України та Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: