Про пенсію кролевчанам розповідають зі школи

 Поділитися

Поділитися в

Протягом кількох днів, з початком канікул, учні 4-х класів Кролевецької СШ № 1 відвідували місцевий підрозділ Глухівського управління Пенсійного Фонду.

Під гаслом любові до рідної землі і вірою в карще майбутнє держави та кожного з нас, працівники ПФ провели захід, під час якого, в доступній для дітей формі було роз’яснено такі важливі поняття, як страховий стаж, пенсія.

Діти активно спілкувалися, задавали питання. Працівники установи були вражені обізнаністю дітей, адже вони задавали конкретні запитання: про те, скільки отримає пенсії мама чи тато, скільки їм потрібно пропрацювати для її отримання, яку заробітну плату треба мати, щоб забезпечити собі гідне майбутнє.

Дітей ознайомили з усім процесом прийому документів, формування пенсійної справи, винесення рішення про призначення пенсії та її виплати.

Підсумовуючи зустріч, молоде покоління зазначило: “Щоб мати гідне майбутнє, треба добре вчитися, берегти здобуті знання та вміло користуватися ними”. Наприкінці заходу діти отримали солодощі від працівників установи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: