Програма «U-LEAD з Європою» сприятиме діяльності Кролевецького ЦНАП
Поділитися в
Копіювати посилання
Як повідомили у Кролевецькій міській раді, 5 березня, у м.Києві відбулася конференція «Початок нового партнерства: перші результати та церемонія підписання Меморандумів», під час якої 122 громади з 24 областей України підписали Меморандуми про початок роботи з виконавцями Фази Впровадження Програми «U-LEAD з Європою» в частині створення та модернізації Центрів надання адмінпослуг (ЦНАП). Серед підписантів і Кролевецька ОТГ на чолі з Олександром Бобровицьким.
Через дев’ять місяців в громадах України запрацюють 122 належні ЦНАП, завдяки яким більше 2 млн мешканців громад отримають доступ до якісних адмінпослуг.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
