Виговська

Прокуратура підбила підсумки минулого року

Офіційно | 14:02, 5.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про роботу відомства районним депутатам розповів керівник Шосткинської місцевої прокуратури Андрій Байдак.

«За звітний період на території Кролевця та району зменшилась кількість крадіжок та розбійних нападів. Проте, незважаючи на позитивні зрушення, наявні й негативні тенденції. Зокрема, потребує вжиття додаткових скоординованих заходів робота правоохоронних органів з протидії злочинам проти власності , зокрема грабежів, шахрайства, проти життя та здоров`я людей, а також на підтримку безпеки дорожнього руху», – зауважив він

Протягом 2019 року зареєстровано 550 кримінальних проваджень, із  них 4 особливо тяжких та 83 тяжких злочини.

“Протягом зазначеного періоду спрямовано до суду з обвинувальними актами два кримінальні провадження у бюджетній сфері за фактами привласнення бюджетних коштів під час проведення капітального ремонту покрівлі Реутинського РБК.  Окрім цього, спрямовано до суду з обвинувальними актами й два кримінальні провадження за фактами привласнення бюджетних коштів під час проведення капітального ремонту улаштування дорожнього покриття по вул. Зеленій міста Кролевець. Зазначені кримінальні провадження перебувають на розгляді у суді”, – поінформував очільник місцевої прокуратури.

Крім того, Кролевецьким відділом Шосткинської місцевої прокуратури спрямовано до суду з обвинувальними актами ще три кримінальні провадження щодо осіб, які незаконно шляхом обману заволоділи коштами держави. По двом з них ухвалено обвинувальні вироки, ще одне  – перебуває на розгляді в суді. Зазначені збитки на суму 15,5 тис.грн. відшкодовано та повернуто до державного бюджету України. Ще  два кримінальні провадження розслідують у бюджетній сфері. Зокрема за фактами привласнення бюджетних коштів під час проведення капітального ремонту улаштування дорожнього покриття по вул. Зеленій.

Також, до суду з обвинувальним актом спрямоване кримінальне провадження за фактом незаконної порубки дерев та невиплати заробітної плати. Кримінальні провадження перебувають на розгляді суду.

«Потребує додаткової уваги профілактична робота у сфері боротьби зі злочинністю, зокрема щодо протидії злочинам, вчиненим неповнолітніми або за їх участю. Так, протягом 2019 року до суду з обвинувальним актом спрямовано 9 кримінальних проваджень. Це злочини у сфері обігу наркотичних засобів та злочини проти власності», – наголосив Андрій Байдак.

На останок було зазначено, що прокурорами Кролевецького відділення Шосткинської місцевої прокуратури скасовано 10 незаконних постанов слідчих поліції про закриття кримінальних проваджень. Здійснюючи функцію представництва інтересів громадянина або держави у суді протягом 2019 року пред’явлено позовів на загальну суму 3 мільйони 144 тис. грн.

Фото: Кролевецька районна рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: