Прокуратура відзвітувала про боротьбу з корупцією у регіоні

 Поділитися

Поділитися в

Шосткинською місцевою прокуратурою, як спеціально уповноваженим суб’єктом у сфері протидії корупції, у межах наданих законом повноважень вживаються заходи щодо притягнення осіб до відповідальності за вчинення пов’язаних з корупцією правопорушень, виявлення причин та умов, що сприяли їх вчиненню, а також невиконанню вимог Закону України «Про запобігання корупції» в інший спосіб.

Зокрема, відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» місцевою прокуратурою у поточному році внесено 25 подань керівникам органів, підприємств, установ, організацій з метою виявлення причин та умов, що сприяли вчиненню пов’язаних з корупцією правопорушень, невиконанню вимог зазначеного Закону в інший спосіб. За результатами їх розгляду до дисциплінарної відповідальності притягнуто 22особи.

Із 01.01.2020 за участі прокурорів Шосткинської місцевої прокуратури           та її відділів судами розглянуто 52 протоколи про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією, з яких 12 протоколів за ст. 172-6 («Порушення вимог фінансового контролю») та 40 за ст. 172-7 («Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів») Кодексу України про адміністративні правопорушення.

За результатами вказаних судових розглядів визнано винними осіб              за 48 протоколами та на них накладено адміністративні стягнення у виді штрафу.

Поряд із цим, слід зазначити, що із наведеної загальної кількості розглянутих справ про адміністративні правопорушення, 31 протокол складений уповноваженими особами органів Національної поліції  за матеріалами Шосткинської місцевої прокуратури.

Запобігання і протидія корупції залишається одним із пріоритетних напрямів діяльності Шосткинської місцевої прокуратури. Робота на цьому напрямі продовжується.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: