Промисловість Кролевеччини покращує показники

 Поділитися

Поділитися в

В районі працює 8 промислових підприємств різних форм власності.

За оперативними даними, обсяг реалізованої промислової продукції (товарів, послуг) за 2017 рік склав 79,3 млн. гривень і зріс на 22% у порівнянні з попереднім роком. Про розповів голова Кролевецької райдержадміністрації Олег Кучерявий під час щорічного звіту про виконання Програми соціально-економічного розвитку району.

Суттєвий внесок у загальні результати промислової діяльності внесли ТОВ «АрмаПром», частка якого в загальному обсязі реалізованої промислової продукції району складає 38%, філія ПАТ «Державна продовольчо-зернова корпорація України «Кролевецький комбінат хлібопродуктів» – 19%, ТОВ «Кролевецький завод силікатної цегли» – 10% та ТОВ «Укрсанліт» – 10%.

Промислова продукція реалізується не лише в Україні, а і за її межами. На експорт відправляється продукція машинобудування та деревообробки. Країни – експортери: Нідерланди, Об’єднані Арабські Емірати, Литва та інші. Частка експорту в обсязі реалізованої продукції становить 18%.

У промисловій галузі працює 804 робітника або 16% від загальної кількості працюючих району.

З початку року підприємствами за рахунок власних коштів освоєно капітальних інвестицій в сумі 12 млн. гривень. У минулому році  інвестицій було менше – 10 млн. гривень.

Лісову галузь складають два підприємства: державне підприємство «Кролевецьке лісомисливське господарство» та дочірнє підприємство «Кролевецький агролісгосп». За підсумками роботи 9 місяців поточного року обсяг реалізованої продукції зріс на 9,5% до аналогічного періоду минулого року. Частка експорту в обсязі реалізованої продукції становить 52%.

У галузі працює 362 робітника. Підприємства постійно вкладають власні кошти в розвиток матеріально-технічної бази. Обсяг інвестицій склав 5,0 млн. гривень. У минулому році (2016 р.) – 5,4 млн. гривень.

Слайди з Презентації звіту голови РДА

 

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: