Виговська

У Кролевці пройшла низка заходів проти торгівлі людьми

Суспільство | 16:55, 1.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

У Кролевці, до Дня протидії торгівлі людьми пройшли зустрічі суб’єктів соціальної роботи, які опікуються даною проблемою. На щастя, жодного випадку в громаді, коли мешканці потерпали від цієї ганебної протизаконної діяльності, за останній час не виявлено. Проте, в області непоодинокі випадки реєструвалися.

Торгівля людьми – означає здійснювання з метою експлуатації, вербування, перевезення, передачу, приховування або одержання людей шляхом загрози силою або її застосування, або інших форм примусу, викрадення, шахрайства, обману, зловживання владою, або уразливості положення, або шляхом підкупу у вигляді платежів або вигод для одержання згоди особи, яка контролює іншу особу.

Найпоширенішими злочинами такого роду для України є сексуальна експлуатація, насильство, жорстоке поводження з дітьми, використання праці дітей.

На зустрічах було наголошено на важливості широкого інформування громадськості про торгівлю людьми. Особливо потрібно цим перейнятися при виїзді за кордон, за довго до поїздки варто отримати достовірну інформацію про майбутню роботу та умови життя.

Якщо Ви стали жертвою торгівлі чи вам відомі такі факти звертайтесь за телефонами:

Департамент соціального захисту населення Сумської ОДА м. Суми, пров. 9 Травня, 2, тел.: (0542) 60 02 08, E-mail: mail@dszn.sm.gov.ua,

Національна «гаряча лінія» з питань попередження домашнього насильства, торгівлі людьми, гендерної дискримінації: 0 800 500 335,

дитяча «гаряча лінія» 0 800 500 225 (безкоштовно зі стаціонарного телефону в межах України) або 386 або 772 (безкоштовно з мобільного); E-mail: info@la-strada.org.ua;

Управління соціального захисту населення Кролевецької РДА , м. Кролевець, вул. Європейська, 3, каб 4, тел.: (05453) 9 10 67.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: