Проєкт “Таборування “Дубовицька Січ” отримає фінансову підтримку з обласного бюджету

Розвиток | 16:46, 19.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Переможцем обласного конкурсу національно-патріотичного виховання визнано проєкт «Таборування «Дубовицька Січ» (керівники: Микола Дорогій та Віталій Сущенко) від ГО «Волонтерська спільнота «Разом переможемо» та ГО «Кролевецький молодіжний клуб «Джура».

Передбачено, що для його реалізації у поточному році з обласного бюджету буде спрямовано понад 83 тисячі гривень.

«Проєктом передбачено організація та проведення влітку 2021 року п’ятиденного наметового таборування за козацьким устроєм, із елементами військово-патріотичного виховання для 100 дітей та молоді. Кролевеччину традиційно будуть представляти кілька роїв із населених пунктів громади. Також до нас долучатимуться рої із учнівської та студентської молоді Сумської, Чернігівської, Полтавської областей», – розповів керівник проєкту Микола Дорогій.

Також, на обласний конкурс проєктів управління молоді та спорту Сумської обласної державної адміністрації від Кролевецької громади були представлені проєкти “Рушниковий міст” від ГО “Центр українознавства «Гідність” (керівник Світлана Марченко) та  “Еко містечко” від ГО “Кролевеччина Разом” (керівник Олександр Ляшенко), що був створений спільно з представниками Молодіжної ради Кролевецької міської територіальної громади.

За матеріалами сайту Кролевецької міської ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: