Придбання нового рентгенапарату та стимулювання медиків підтримали районні депутати

Медицина | 17:32, 23.02.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 23 лютого відбулася сесія Кролевецької районної ради, де було розглянуто понад 30 питань порядку денного.

Поряд з іншим, депутатський корпус виділив 2 мільйони гривень з районного бюджету для придбання нового цифрового рентгенапарату для Кролевецької центральної районної лікарні.

Загалом, необхідне обладнання коштує вдвічі більше – близько 4 мільйонів гривень. Проте, під час робочої поїздки на Кролевеччину голови Сумської обласної державної адміністрації Миколи Клочка, коли головний лікар ЦРЛ Сергій Побивайло клопотав перед ним щодо сприяння у придбанні медичного обладнання, він пообіцяв допомогти.

“Микола Олексійович обіцяв, що буде клопотати перед обласною радою про виділення 2 мільйонів гривень на співфінансування придбання цифрового рентгенапарату. Спочатку від ЦРЛ було клопотання про виділення по 1 мільйону гривень від районної та міської ради, але дивлячись на планування бюджету, бачачи його виконання, ми розуміємо, що до півріччя у міській раді такого перевиконання не буде. Чекати і не заявляти перед обласною радою, що  ми готові співфінансувати придбання даного апарату ми не можемо. Доки у нас є підтримка від голови облдержадміністрації та депутата обласної ради Володимира Гороха ми маємо цим скористатися і придбати даний апарат для забезпечення якісною медичною допомогою населення нашого району”, – підкреслив голова Кролевецької районної ради Микола Авраменко.

Також,  погоджено виділення понад 85 тисяч гривень для матеріального заохочення у I кварталі поточного року лікарів-терапевтів, лікарів-педіатрів та лікарів загальної практики сімейної медицини Кролевецьких ЦРЛ та ЦПМСД. Таку пропозицію вніс голова райради, у зв’язку з збільшенням навантаження на лікарів і напруженістю у їх роботі під час піку захворюваності населення району на грип та ГРВІ.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: