ПриватБанк запускає онлайн-обмін валют в Приват24 і терміналах самообслуговування

 Поділитися

Поділитися в

З 00.00 7 лютого ПриватБанк запускає послугу онлайн-обміну валют в Приват24 і всіх терміналах самообслуговування банку.

Як повідомила прес-служба банку, така послуга буде доступна через інтернет-банк Приват24, мобільний додаток Privat24, і сервіс обміну валют в терміналах самообслуговування.

У режимі онлайн можна буде купувати і продавати найпопулярніші серед українських валюти – євро і американський долар. Продаж валюти онлайн буде здійснюватися за поточним комерційним курсом банку без додаткових комісій.

«У Приват24 та мобільному банку перезапуск сервісу онлайн-обміну валют дозволить миттєво купувати та продавати долари США та євро для зарахування на валютні картки або депозити з банківських карток у гривні (у межах встановленого НБУ ліміту до 150 тис. грн на добу). Якщо в клієнта немає валютної картки, інтернет-картку в доларах або євро можна оформити безкоштовно прямо в Приват24 за кілька секунд», – йдеться в повідомленні.

Для обміну готівкової іноземної валюти в терміналі самообслуговування ПриватБанку потрібно вибрати послугу «Обмін валют» в меню терміналу «Банківські послуги», внести готівкову валюту і визначити картку, на яку буде перераховано гривні.

Джерело: Шостка.INFO

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: