Призові місця та нові рекорди привезли з відкритого чемпіонату Сум кролевецькі силачі

Спорт | 15:37, 9.04.2019
 Поділитися

Поділитися в

6 квітня відбувся відкритий чемпіонат міста Сум з класичного та екіпірувального жиму лежачи серед чоловіків та жінок , юніорів та юніорок, юнаків та дівчат. Змагання зібрало рекордну кількість учасників – 140 спортсменів з різних міст Сумщини: Путивля, Глухова, Охтирки, Краснопілля, Сум, Кролевця, а також з міста Києва та Чернігівської області (смт.Короп).

Кролевецьку команду представляли юнаки та дівчата ( учні ДЮСШ “Олімп”), юніори та ветерани.

За результатами змагань, серед юнаків 1-ї вікової групи у ваговій категорії до 40 кг І місце виборов Тимофій Романюк, 2-ї вікової групи у ваговій категорії до 46 кг І місце – Павло Джураєв, ІІ місце – Андрій Васянович, IV місце – Павло Соломаха.

У ваговій категорії до 49 кг 2-ї вікової групи ІІІ місце Денис Зєнченко, до 53 кг 2-ї вікової групи ІІ місце – Вадим Панченко, до 59 кг 2-ї вікової групи ІІ місце Дмитро Саєнко, у ваговій категорії до 66 кг 1-ї вікової групи І місце Дмитро Ханасюк.

Серед дівчат 1-ї вікової групи ваговій категорії до 63 кг І місце Дар’я Трубіцина. В екіпірувальному дивізіоні І місце у ваговій категорії до 74 кг Олег Жижневський. Серед юніорів ваговій категорії понад 120 кг І місце Дмитро Лобода.

Ветерани здобули І місця у ваговій категорії до 66 кг Олександр Бурма (встановив рекорд області) та категорії до 93 кг Олександр Романюк. Підготував спортсменів майстер спорту України, тренер-викладач ДЮСШ “Олімп” Денис Коноваленко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: