Призовник має прийти у військкомат навіть якщо не отримав повістку

Суспільство | 16:11, 3.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

На Кролевеччині проводиться осінній призов громадян на строкову військову службу. Про це повідомив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Кролевецького РВК Віктор Лисенко.

Він зазначив, що призов розпочався 1 жовтня і закінчиться 30 листопада. Підлягають йому юнаки, яким виповнилось 20 років і які не мають права на відстрочку.

Також можуть за власним бажанням бути призвані юнаки, яким виповнилось 18 років. Служитимуть вони у лавах Збройних Сил України, Національній Гвардії та державній службі транспорту.

У жовтні було призвано 12 юнаків, які поїхали служити у навчальний центр «Десна» та Високомобільні десантні війська.

Загалом зазначає виконуючий обов’язки військового комісару, згідно ЗУ «Про військовий обов’язок та військову службу» юнаки призивного віку зобов’язані з’явитися до комісаріату за викликом і в назначений час. Якщо повістка з будь яких причин не отримана, то призовник повинен з’явитись в 10-ти денний термін до призовної дільниці з дня оприлюднення Указу Президента України.

Сприяють у проведенні призову керівники підприємств, сільські голови тощо. Ігнорують законодавство у сфері призову у ТОВ «Кролевецький комбікормовий завод» та Тулиголівській сільській раді.

«Ті призовники, які ще не з’явилися до військкомату рекомендую звернутися до нас протягом наступного тижня. На всіх, хто не прийде будуть складені протоколи про адміністративну відповідальність», – наголосив Віктор Лисенко.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: