Псевдомінеру Кролевецького вокзалу обрано запобіжний захід

Правосуддя | 12:00, 29.03.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомила прокурор Кролевецького відділу Конотопської окружної прокуратури Юлія Фонталіна, досудовим розслідуванням встановлено, що 23.03.2021 року  о 21.33 год. громадянин маючи умисел на завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, знаходячись за місцем свого проживання здійснив телефонний дзвінок на спеціальну лінію оператора 102 ГУНП в Сумській області  та, не назвавши свої анкетні дані,  повідомив  диспетчера про підготовку вибуху залізничного вокзалу й торгового центру в м. Кролевець Сумської області без конкретизації адреси.

Таким чином, своїми умисними діями, які виразились у  завідомо неправдивому повідомленні про підготовку вибуху, що загрожує загибеллю людей та іншими тяжкими наслідками, особа вчинила кримінальне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 259 КК України.

Крім того, 23.03.2021 року о 22.04 год. вище згадана особа скоїла повторно таке ж правопорушення. Він здійснив телефонний дзвінок, а потім ще 12 разів телефонував на спеціальну лінію оператора 102 ГУНП в Сумській області  та повідомив  диспетчера про підготовку вибуху залізничного вокзалу,  автовокзалу й Будинку культури в м. Кролевець Сумської області без конкретизації адреси.

Таким чином, своїми умисними діями, які виразились у  завідомо неправдивому повідомленні про підготовку вибуху, який загрожує загибеллю людей та іншими тяжкими наслідками, вчиненому повторно, громадянин вчинив кримінальне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 259 КК України.

В результаті відпрацювання вищевказаної  інформації, відділенням поліції № 1 (м. Кролевець) Конотопського РВП ГУНП в Сумській області  та іншими відділами поліції Сумської області встановлено відсутність факту замінування вокзалів та торгових центрів.

Внаслідок указаних злочинних дій громадянину було внесено елементи дезорганізації у функціонування відділів поліції ГУНП в Сумській області, оскільки сили та засоби працівників поліції були вимушено відірвані від виконання своїх функціональних обов’язків, пов’язаних із забезпеченням прямих обов’язків, правопорядку, безпеки і здоров’я мешканців Сумської області.

25.03.2021 року прокурор звернувся з клопотанням до Кролевецького районного суду про обрання запобіжного заходу. Клопотання було задоволено та обрано запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: