Районну ветеранську організацію позбавляють приміщення

Суспільство | 15:21, 29.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

На сесії Кролевецької міської ради, 24 листопада поряд з іншими питаннями порядку денного, розглядали і продовження договору оренди з Кролевецькою районною організацією ветеранів. Вона налічує більше 12 тисяч мешканців району і є найчисельнішою громадською організацією на теренах Кролевеччини.

Як відомо кабінет, який займає керівництво організації знаходиться на першому поверсі приміщення Кролевецької міської ради.

«На сьогодні в міській раді не вистачає місця для роботи її служб і відділів. Ми сьогодні віддаємо кімнату ветеранам, коли ніде освітян розмістити. Я хочу, щоб в міській раді була налагоджена робота, тому я буду голосувати «проти» надання в оренду кімнати ветеранам», – прокоментував своє рішення депутат міської ради Віктор Лєхман.

Дане рішення не було прийняте. Голоси депутатів розділилися: 4 депутатів проголосувало «проти», стільки ж утримались. Всього на сесії були присутні 19 депутатів.

Після цього, сьогодні, 29 листопада відбулося розширене засідання Президії районної ради ветеранів, куди був запрошений і голова Кролевецької міської ради Олександр Бобровицький. Йому було передане звернення від ветеранів району щодо додаткового розгляду питання надання в оренду вищеназваного приміщення.

«Дане питання було обговорено, ще раз були проговорені всі «за» і «проти». Від мене була висловлена ініціатива продовжити оренду для вашої організації, проте на сесії рішення не було прийняте. Не вистачило всього кількох голосів. Я думаю, що все буде добре і ваше звернення ще раз буде розглянуте», –  наголосив голова громади.

Вочевидь, на цьому питанні ще рано ставити «крапку».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: