Виговська

Районний сектор з питань пробації переведено на особливий режим роботи

Карантин | 11:04, 27.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Кролевецький районний сектор з питань пробації переведено на особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину.

Так, з 18 березня 2020 року:
– скасовано групові заходи;
–  відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстрацію чи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;
– у разі неможливості особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з працівником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

У разі неможливості прибуття на реєстрацію у зв’язку з введенням карантинних заходів (тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це начальника Кролевецького районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Сумській області Пату Олега Миколайовича за телефоном 0989153950 або на електронну адресу сектору sm15_probation@gov.ua.

Водночас звертаємо увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації в рішеннях суду!

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: