Рекордно мало депутатів прийняли багато рішень

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомляється на сайті Кролевецької районної ради, сьогодні, 15 грудня відбулась двадцять перша, позачергова сесія районної ради сьомого скликання.

Перед розглядом питань порядку денного, депутати та всі присутні в сесійній залі хвилиною мовчання вшанували пам’ять жителя міста Кролевець, бійця 58 бригади ЗСУ – Олександра Івановича Терещенка, який трагічно загинув в зоні АТО, виконуючи свій обов’язок, захищаючи мирне небо над Україною.

У пленарному засіданні взяла участь рекордно низька кількість депутатів, всього 18 із 34 обраних. Голова районної ради Микола Авраменко звернувся до керівників політичних фракцій та груп в районній раді з проханням провести відповідну роботу серед народних обранців.

Депутати підтримали запити своїх колег Мехедка А.Ф., Герасимової Л.П. та Пономаренка С.В., які стосувались відповідно ремонту мосту при в’їзді до села Ярове, запровадження систематичних прийомів лікарем-педіатром в Кролевецькому НВК №6, відкриття в мікрорайоні Андріївка аптечного пункту та про виділення земельної ділянки бійцю АТО.

Були внесені зміни до ряду районних програм, затверджені зміни до районного бюджету на 2017 рік.

У зв’язку із збільшенням ціни на газ на 52 % ,з квітня місяця поточного року, депутати затвердили скореговані тарифи для бюджетних установ, які вводяться в дію з 05 січня 2018 року.

Депутатський корпус, внесенням змін до відповідного рішення, призначив головою постійної комісії районної ради з питань промисловості, сільського господарства, будівництва, природних ресурсів, транспорту, зв’язку, підприємництва, екології, інвестиційної діяльності та житлово-комунального господарства Олену Бібік, депутата від “Укропу”.

У свою чергу, ще один депутат від “Укропу” Олександр Пінчук достроково склав свої повноваження, подавши відповідну заяву, яку й підтримали його колеги.

Було укладено контракт на новий термін з директором комунального підприємства «Кролевецькі рушники» Ігорем Науменком.

Депутати райради розглянули земельні та інші питання, що стосувалися життєдіяльності району.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: