Ремонт доріг та підтримка медичної галузі в пріоритеті районних депутатів

Влада, Офіційно | 18:46, 17.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій районній раді, сьогодні, 17 квітня, відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю (голова Сергій Малахов).

Понад 30 клопотань головних розпорядників коштів районного бюджету, сільських рад району розглянули депутати.

Присутній на засіданні комісії голова районної ради Микола Авраменко запропонував підтримати клопотання РДА в частині співфінансування робіт на проведення дрібного ремонту та експлуатаційного утримання територіальної автомобільної дороги Т-19-11 Мутин-Путивль в межах Кролевецького району в сумі 1 мільйон 750 тис. грн. та на проведення поточного ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення С-190712 Заболотове-Божок/М02 в сумі 200 тис. грн. Після детального обговорення депутати одноголосно погодили дане клопотання.

Також було підтримано клопотання Кролевецької ЦРЛ та ЦПМСД щодо виділення додаткових коштів для забезпечення своєчасної виплати заробітної плати з нарахуваннями працівникам медичної галузі за квітень- червень місяці в сумі 924,475 тис.грн. та 50,00 тис. грн. відповідно. Депутати доручили головному лікарю Кролевецької ЦРЛ Сергію Побивайло підготувати проект звернення депутатського корпусу на Міністерство охорони здоров’я, КМУ та депутатів Верховної Ради від Кролевеччини для вирішення критичної ситуації, що склалася з відсутністю коштів на придбання медикаментів для забезпечення хворих на цукровий і нецукровий діабет та незабезпеченістю в коштах на заробітну плату з нарахуваннями до кінця 2018 року, що викликає соціальну напругу серед жителів району.

Крім того, депутатами підтримано клопотання ГО «Кролевецька спілка учасників АТО» в сумі 25 тис. грн. для проведення ремонту палати неврологічного відділення Сумського обласного клінічного госпіталю. Заступник голови організації  Сергій Завгородній, подякував депутатам за підтримку даної ініціативи.

З метою якнайшвидшого впровадження медичної реформи на Кролевеччині було погоджено виділити 159  тис. грн. для придбання комп’ютерної техніки для підключення міських МЛА — 1, МЛА -2 та дитячої консультації до медичної інформаційної системи, що відповідає вимогам національної системи е-Health.

Дані питання будуть винесені на розгляд всього депутатського корпусу районної ради на черговій сесії, яка відбудеться 20 квітня о 10.00 годині.

Фото з сайту Кролевецької районної ради.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: