Реорганізація Пенсійного Фонду: «Укрпошта» чи банк доставлятимуть пенсії населенню? + Відео

 Поділитися

Поділитися в

Про найважливіші питання пенсійного забезпечення громадян на етапі реформування Пенсійного Фонду у Сумській області на медіа-платформі “Вільна” говорили з начальником головного управління Пенсійного фонду України у Сумській області Тетяна Зленко.

Зокрема вона зазначила, що люди й надалі будуть отримувати послуги з питань пенсійного забезпечення на тих майданчиках, де вони й звикли. До того ж кількість точок доступу тільки збільшується.

Також вона розповіла про проблему доставки пенсій службою «Укрпошта».

За словами начальника головного управління, у органах Пенсійного Фонду “Укрпошту” розглядають як важливого партнера. Наразі ведуться переговори, щоб забезпечити доставку пошти через підприємства поштового зв’язку. На сьогодні 40% населення області доставляють пенсії працівники Укрпошти. Проте послугу з доставки пенсій може надавати не лише «Укрпошта», а згідно із законодавством і банки також можуть надавати таку послугу.

«В області діють 23 акредитовані банки, які пройшли Всеукраїнський конкурсний відбір на право на доставку пенсій. Аби пенсії доставляв банк, потрібно зазначити це в умовах договору з банком», — говорить Тетяна Зленко.

Начальник обласного управління Пенсійного фонду запевнила, що зроблять все, аби пенсії доставляли без збоїв.

Також було розглянуто й інші важливі питання. Детальніше про питання щодо пенсійного забезпечення у відео від Вільної – незалежної медійної платформи

13.12.18 Реорганізація Пенсійного фонду до чого готуватись українцям

13.12.18 Реорганізація Пенсійного фонду до чого готуватись українцям

Опубліковано Вільна – незалежна медійна платформа Четвер, 13 грудня 2018 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: