Роботодавцям Кролевеччини: за неоформленого робітника штраф – 111 тис. 690 гривень

 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в управлінні соціального захисту населення Кролевецької РДА, з 1 січня зросли штрафи за порушення трудового законодавства юридичними та фізичними особами–підприємцями.

Сума стягнень зафіксована в мінімальних заробітних платах. Від 1 січня 2018 року мінімальна зарплата підвищилася до 3723 гривень, а отже збільшилися і штрафи.

Так, 30 мінімальних зарплат за кожного працівника, а це наразі 111 тис. 690 гривень, доведеться сплатити роботодавцям до бюджету за фактичний допуск працівника до роботи без оформлення трудового договору, за оформлення працівника на неповний робочий час у випадку, коли останній працює повний робочий день, за виплату зарплатні без нарахування та сплати єдиного внеску.

10 мінімальних зарплат (37 тис. 230 гривень від 1 січня) за кожного працівника становить штраф за недотримання мінімальних державних гарантій з оплати праці (наприклад, неврахування тарифу нічного часу, подвійної ставки за роботу у вихідні й святкові дні).

На три мінімальні зарплати, а це 11 тис. 169 гривень, штрафуватимуть роботодавця за порушення встановлених строків виплати заробітної плати працівникам більше, ніж на один місяць або виплату зарплати не в повному обсязі.

В управлінні закликають працівників, якщо ваші права порушено, звертайтесь до відділу з питань додержання законодавства про працю.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: