Виговська

Родина з Кролевця шукає кошти на лікування COVID-19

Медицина | 22:07, 27.04.2020
 Поділитися

Поділитися в

Прохання про допомогу родині з Кролевця, у якій шестеро осіб захворіли на коронавірус, з’явилося у фейсбуці 26 квітня. Нині 5 членів сім’ї перебувають у Кролевецькій ЦРЛ, одна людина – вдома, на самоізоляції.

В повідомленні йдеться, від імені Світлани Бобровицької, жительки Кролевця, про те, що в родини закінчились кошти на лікування, зокрема, придбання антибіотиків: “Я ніколи не думала, що потраплю в таке скрутне становище. На лікування пішли вже тисячі. І головне, що лежить повністю вся родина. Це так страшно…”

Світлана Бобровицька розповісти про деталі хвороби і лікування журналістам Суспільного відмовилась. Сказала лише, що хворіє 32-й день, і родині потрібна фінансова підтримка.

Головний лікар Кролевецької районної лікарні Сергій Побивайло повідомив, що у лікарні ліків вистачає. Родині надали більшість медикаментів та медичних засобів, за його словами.

“Ну так, є якісь питання по антибіотикам, що вони закупили. Захотіли виробника іншого, але це – їхнє бажання”, – прокоментував звернення родини Сергій Побивайло.

На добу на лікування пацієнта з важким перебігом хвороби витрачається не менше двох тисяч гривень, призначаються 2-3 антибіотики. Якщо хвороба протікає легше, то відповідно, і коштів на лікування потрібно менше, сказав лікар.

За словами Сергія Побивайла, наразі Кролевецька районна лікарня подала заявку на закупівлю необхідних ліків постачальнику. На це з районного та міського бюджетів мають перерозподілити 200 тисяч гривень.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: