“Рок на селі” в дванадцяте прогримів на Кролевеччині

Фестиваль | 14:51, 14.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Десятого серпня, в суботу, в селі Алтинівка відбувся черговий, XII фестиваль живої музики «Rock – на селі». Він зібрав чимало люду, як тих, хто прийшов просто розважитися, так і шанувальників живого виконавства, справжніх фанатів,  для яких рок є стилем життя. Адже мало одягнути косуху, важкі чоботи, футболку із зображенням улюбленого гурту, відростити довге волосся та одягнути напульсники. Бути рокером означає володіти особливим світоглядом, не бути фальшивим позером, а завжди залишатися собою.

Ті музиканти, які в суботу приїхали до Алтинівки, повністю відповідають нашим уявленням про рокера – чесність, щирість, прагнення до справедливості, до свободи особистості є філософією їх існування. Засобами власної творчості вони закликають народ розділити їх світогляд, аби зробити світ кращим і комфортнішим. Саме тому,  жоден із виконавців не підіймав питання про компенсацію фінансових витрат на поїздку та гонорару за виступ. Але кожен із них сподівався на розуміння і схвалення своїх музичних уподобань та творчих знахідок.

Цьогорічний захід був трохи велелюднішим, ніж попередні. Спрацювала обширна реклама в соціальних мережах, якою професійно займалась Аліна Міщенко, зміна місця проведення – дійство відбувалося на стадіоні, чимало різних «заманух», як то : аквагрим, або розпис хною у стилі «рок», які майстерно робили наші юні художники – візажисти – Поліна Чиж, Дарина Рубан та Юлія Чайка; атрибутику фестивалю поширювали Алла Литвиненко та Карина Міщенко; виставка саморобної сільськогосподарської техніки, в якій взяли участь Валентин Побережній, Сергій Дяченко,Володимир Вертелецький, Олександр Савина, Василь Крук, Микола Карась, Микола Вовкула, Валентин Міщенко, Василь Федів, Володимир Івашко, Володимир Ілляшенко; яскраві фотозони та феєрія вогню від нашої Аліни Міщенко та її помічників – Антона Мазка, Данила Городнього, Вікторії Самоброд,Юлії Ілляшенко; конкурс на кращий образ під назвою «Ікона стилю»; шоу «Пришестя байків», до участі в якому долучилися місцеві «байкери» та зацікавлені мотоциклісти з усієї області, організаторами цього дійства були Максим Сагань та Андрій Погуляйло; за маршрутом «вокзал – стадіон» працювало таксі, свої послуги пропонували Віктор Гузь і кобила Машка, Олександр Ілляшенко і кінь Орел, Василь Коротич і кобила Машка та Василь Федів на погружчику «Бобомобіль»; продаж смаколиків від підприємців району і звичайно ж, багато гарної музики від чудових музикантів із різних куточків країни.

Святковий і запальний настрій на святі створювали такі гурти: «Друге дихання», «Привокзальна площа» (с. Алтинівка), які виступили досить упевнено і справились із своїм завданням – розворушили публіку та спрямували її увагу в потрібне русло; проект «Люблю мінор»( м. Харків), ще раз довів, що рок музика – це інтелектуальний вид мистецтва, який заставляє думати і робити висновки ; незабутнім став виступ гурту «Театр світла» (м. Катеринопіль), учасники якого подарували слухачам якісну, мелодійну і змістовну музику; «Cresh»( м. Конотоп –  Буринь), вже не вперше вражав публіку чудовими кавер версіями композицій відомих гуртів світу;музика гурту «Град»( м. Ромни), залишила по собі чимало приємних спогадів і позитиву;  під час виступу «Voisе of silence» з м. Суми  публіка не стримувала емоцій , активно підтримуючи виконавців;  «Куми» (с. Алтинівка),постали перед глядачами у неочікуваному амплуа, як стосовно одягу, так і стосовно репертуару;  як завжди, був на висоті «Noizinger»( м. Конотоп); яскравий, харизматичний, зі своєрідною манерою виконання «Dagger» (м. Конотоп), самобутній вокал і своєрідна музика стали візитівкою«Breaking the dno» (м. Київ); «Twins»( м. Конотоп) підтримав гарний і качовий настрій присутніх; найочікуванішим був виступ улюбленців алтинівської публіки -«From incide out» (м. Кролевець), вони оправдали сподівання натовпу,подарувавши йому якісну тяжку музику; підхопили цю хвилю хлопці з гурту «DomiNation» (м. Конотоп),а «Alexis machine» (м. Боярка) своїм виступом викликав нову хвилю драйву.

На фестивалі панував незвичний для нинішніх свят настрій – у нас всім було комфортно і затишно, люди були налаштовані позитивно, були щирими і гостинними. Задавали тон легкого спілкування ведучі – Артур Якущенко та Софія Трусенко.

Цього року музиканти були задоволені не лише теплим прийомом, а й естетичною і комфортною сценою та чудовим світловим шоу. Таку, небачену для села розкіш, створив наш земляк, уродженець с. Спаське, Андрущенко Юрій Степанович. Компанія «Феєрія», керівником якої він працює,  є однією з найкращих у світі, співпрацює не лише з українськими зірками, а й з видатними людьми інших країн, тепер і алтинівці змогли помилуватися маленькою частинкою великої «Феєрії». За мікшерним пультом чаклував Олександр Андрущенко, створив всім незабутній гучний і гармонійний вечір, забезпечивши захід якісним звуком.

Організатори, учасники , глядачі дуже вдячні всім, хто підтримує наш захід, як морально, так і матеріально. Це сільська рада на чолі із Немеровцем Михайлом Івановичем та велика кількість жителів села, як дорослих так і молоді, серед яких Святослав Острівний, Владислав Ілляшенко, Олександр Нечипоренко, Сергій Ілляшенко; відділ молоді і спорту Кролевецької районної державної адміністрації у особі Халецької Ольги Миколаївни, яка докладає всіх зусиль, щоб наш фестиваль процвітав і розвивався; цього року ми отримали підтримку обласного відділу молоді і спорту; завжди готові до співпраці  Кучерявий Олег Володимирович, Халецький Олег Борисович, Сіра Наталія Дмитрівна; рекламна агенція «ШвидкоДрук» з м. Суми, яка зробила вагомий внесок у фестиваль, виконавши всі роботи по виготовленню рекламної продукції; дуже корисною для села стала допомога Цируліка Сергія Миколайовича; завжди цікавляться і підтримують нас фінансово  Навталян Георгій Володимирович, Писаренко Михайло Миколайович,  Іллєнко Олександр Михайлович, Мороз Олександр Миколайович,  Гордієнко Геннадій Іванович, Андрущенко Олександр Миколайович, Осмоловський Володимир Святославович, Бик Віктор Михайлович, Лехман Віктор Григорович, Горох Володимир Васильович. Завдяки Вам, шановні, наш фестиваль є і продовжує збирати друзів, дарує заряд активності та бадьорості, дозволяє насолоджуватись музикою, яка змушує серця і душі тремтіти від захвату і задоволення.

Бурхливими оплесками , шаленими емоціями, невимовним захватом і величезним розмаїттям почуттів, у яких важко одразу розібратися, завершився дванадцятий фестиваль живої музики «Рок на селі»! Сподіваємось, що в наступному році він збере ще більше прихильників живої музики.

Ірина Трусенко, художній керівник Алтинівського БК, організатор фестивалю «Rock на селі»

Фото автора

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: