Роман Грищенко: Я щиро зичу жителям Сумщини, ветеранам бойових дій міцного здоров’я, родинного затишку і мирного неба над Україною

Відзначення | 17:06, 28.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосив голова Сумської облдержадміністрації, поклавши квіти до меморіалів Скорботної матері, війська Польського, Меморіалу Слави та пам’ятного знаку на Алеї Слави з нагоди 76-ої річниці вигнання нацистів з України

За словами Романа Грищенка, саме українська земля 76 років тому стала ареною боїв за майбутнє не лише України, а і Європи. Протягом війни людські втрати в Україні склали понад 10 мільйонів військових і цивільних осіб. Було зруйновано понад 700 міст, 28 тисяч сіл, понад 16 тисяч промислових підприємств.

Сумщина теж постраждала у роки Другої світової війни. Але не скорилася. Наша область була осередком народного спротиву нацистам.

«Завдяки мужності та самопожертві наших земляків вдалося вигнати окупантів з України, відвести загрозу від усієї Європи. Сьогодні хочу ще раз подякувати  ветеранам Другої світової, які поклали свої життя і здоров’я за те, щоб ми з вами жили на мирній землі. − Ми маємо пам’ятати подвиги наших дідів і сьогоднішніх героїв, які захищають Україну в зоні АТО/ООС, − зазначив Роман Грищенко. − Я щиро зичу жителям Сумщини, ветеранам бойових дій міцного здоров’я, родинного затишку, достатку і мирного неба над Україною».

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: