Росіяни атакували сусідню Шостку безпілотниками
Поділитися в
Копіювати посилання
Сьогодні, 17 грудня, російський агресор атакував Шостку ударними безпілотниками.
Про це у Фейсбук повідомляє міський голова Шостки Микола Нога.
За його словами, зруйновано обʼєкт інфраструктури, пошкодження зазнало 2 багатоповерхових житлових будинки.
“Для ліквідації наслідків задіяний матеріальний резерв громади. На місці надзвичайної події продовжують працювати аварійно-відновлювальні бригади. Збитки та втрати уточнюються”, – пише Микола Нога.
Також за попередньою інформацією пошкоджено нежитлове приміщення та легковий автомобіль.
Інформації про травмованих не надходило, повідомили у ГУ ДСНС у Сумській області.



Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
