Росіяни атакували сусідню Шостку безпілотниками

ДСНС 11:46, 17.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 17 грудня, російський агресор атакував Шостку ударними безпілотниками.

Про це у Фейсбук повідомляє міський голова Шостки Микола Нога.

За його словами, зруйновано обʼєкт інфраструктури, пошкодження зазнало 2 багатоповерхових житлових будинки.

“Для ліквідації наслідків задіяний матеріальний резерв громади. На місці надзвичайної події продовжують працювати аварійно-відновлювальні бригади. Збитки та втрати уточнюються”, – пише Микола Нога.

Також за попередньою інформацією пошкоджено нежитлове приміщення та легковий автомобіль.

Інформації про травмованих не надходило, повідомили у ГУ ДСНС у Сумській області.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору