Росіяни нанесли авіаційний удар по сусідній Шостці
Суспільство 13:27, 12.12.2025
Поділитися
Поділитися в
Копіювати посилання
Російський агресор сьогодні, 12 грудня, близько 12:30 наніс авіаційний удар по території Шосткинської міської територіальної громади.
Про це написав міський голова Микола Нога.
На місці удару працюють аварійно-відновлювальні бригади. Збитки і втрати уточнюються.
Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
