Росіяни нанесли авіаційний удар по сусідній Шостці

Суспільство 13:27, 12.12.2025
 Поділитися

Поділитися в

Російський агресор сьогодні, 12 грудня, близько 12:30 наніс авіаційний удар по території Шосткинської міської територіальної громади.

Про це написав міський голова Микола Нога.

На місці удару працюють аварійно-відновлювальні бригади. Збитки і втрати уточнюються.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору