Розмір відшкодування за програмою муніципальна няня збільшився

Юстиція | 13:53, 20.08.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як нагадують у обласному управлінні юстиції, з початку 2019 року в Україні стартувала Програма уряду, спрямована на компенсацію молодим батькам витрат на няню для дитини до 3 років.

У рамках правопросвітницької кампанії «Відповідальне батьківство», яка розгорнута в межах загальнонаціонального проєкту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!», фахівці юстиції Сумщини інформують громадян щодо даної ініціативи та змін, які відбуваються

З липня 2019 року в Україні збільшився розмір прожиткового мінімуму. Разом із тим, збільшилась й сума відшкодування за послуги муніципальної няні. Так, наразі розмір компенсації становить 1699 гривень щомісяця. До речі, відшкодування сплачується за кожну дитину, якій надається послуга з догляду муніципальною нянею.

Хто може бути муніципальною нянею? Будь-хто, хто зареєструвався як фізична особа-підприємець (КВЕД 97.00, КВЕД 88.91), або юридична особа, яка надає послуги догляду за дітьми (КВЕД 78.20, КВЕД 85.10).

Щоб отримати відшкодування, необхідно укласти договір з муніципальною нянею. Звернутися у відділ соцзахисту відповідної ради за місцем проживання та надати: копію офіційно укладеного з нянею договору; документи, що підтверджують оплату послуг няні (квитанції, чеки, виписки з банківського рахунку); свій паспорт, реєстраційний номер облікової картки платника податків, свідоцтво про народження дитини; заяву на отримання компенсації.

ВАЖЛИВО! Подати документи протягом місяця з моменту укладання угоди з нянею та щомісяця до 5 числа надавати документи про оплату праці няні.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: