Розпочалася операція “Мігрант” на Кролевеччині

Кримінал | 19:14, 7.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

З метою запобігання та протидії нелегальній міграції та іншим порушенням законодавства України у міграційній сфері, притягнення порушників до відповідальності, на території України розпочались цільові профілактичні заходи під умовною назвою «Мігрант».

У Кролевецькому відділенні поліції роз’яснюють, що ці профілактичні заходи стосуються не лише іноземців, які перебувають на території України нелегально, а й тих громадян іноземних держав, котрі займаються забороненою на території України діяльністю.

Усіх порушників міграційного законодавства буде притягнуто до відповідальності, а при необхідності їх буде видворено з території України.

Крім того громадяни України також підпадають під адміністративну відповідальність за порушення ст. ст. 205, 206 та 206-1 КУпАП, а саме:

– невжиття громадянами, які запросили в Україну іноземців і осіб без громадянства в приватних справах і надали їм жилу площу, заходів забезпечення у встановленому порядку їх своєчасної реєстрації – тягне за собою попередження або накладення штрафу від 357 грн. до 680 грн.

– надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів, сприяння їх незаконній реєстрації, оформленню документів на проживання чи навчання, прийняттю на роботу, а також надання інших послуг на порушення встановлених правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні, якщо ці дії безпосередньо не пов’язані з незаконним переправленням осіб через державний кордон України – тягне за собою накладення штрафу від 5100 грн. до 8500 грн.

– перевезення іноземців та осіб без громадянства на порушення встановлених правил перебування іноземців та осіб без громадянства в Україні і транзитного проїзду їх через територію України, якщо ці дії безпосередньо не пов’язані із незаконним перетинанням осіб державного кордону України – тягне за собою накладення штрафу від 1700 грн. до 3400 грн.

Кролевецьке відділення поліції звертається до жителів м. Кролевець та Кролевецького району, якщо Вам відомо про осіб, які незаконно проживають чи перебувають на території України повідомити за тел. 9-53-39 або моб. 0503275418, 0688017295.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: