Розпочалася вступна кампанія: що варто знати абітурієнтам Кролевеччини?

Освіта, Офіційно | 15:17, 3.07.2018
 Поділитися

Поділитися в

Вступна кампанія розпочалася з 2 липня та має ряд важливих змін, про які на апаратній нараді при голові ОДА розповіла директор Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Вікторія Гробова. Про це повідомили на сайті облдержадміністрації.

Зміни, за словами керівника обласної галузі освіти, спрямовані на те, щоб вступна кампанія була об’єктивнішою і давала більше можливостей вступникам.

Абітурієнтам слід врахувати у першу чергу наступні шість:

  • уніфіковано перелік  предметів для вступу на навчання на основі повної загальної середньої освіти під кожну конкретну спеціальність;
  • при вступі можна використовувати сертифікати не тільки 2018  року, а й 2016 і 2017 років, крім іноземної мови;
  • зменшено кількість заяв, які можна подати на місця державного замовлення: 7 заяв на 4 спеціальності;
  • будуть застосовуватися коефіцієнти для певних цільових груп абітурієнтів (сільський, регіональний або галузевий);
  • мінімальні значення кількості балів вступних випробувань для вступу на медичні спеціальності («Стоматологія», «Медицина», «Педіатрія») не можуть бути меншими ніж 150 балів;
  • обов’язкове складання єдиного іспиту з іноземної мови при вступі до магістратури («Гуманітарні науки», «Соціальні та поведінкові науки», «Журналістика», «Сфера обслуговування», «Міжнародні відносини»), а також єдиного фахового вступного випробування при вступі за спеціальностями «Право» та «Міжнародне право».

Голова облдержадміністрації Микола Клочко, за підсумками апаратної наради, доручив Департаменту освіти і науки облдержадміністрації забезпечити функціонування консультативних телефонів з питань вступної кампанії, оперативно реагувати на звернення громадян з питань вступної кампанії, налагодити співпрацю з приймальними комісіями закладів вищої освіти щодо розв’язання можливих проблемних питань вступної кампанії.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: