Розвиток бренду “Кролевецькі рушники” – тема круглого столу у музеї ткацтва

Культура | 20:59, 25.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 25 січня, на базі РКЗ «Музей Кролевецького ткацтва» відбулося засідання круглого столу «Кролевецьке переборне ткацтво — елемент нематеріальної культурної спадщини, як об’єднавчий чинник розвитку громад Кролевеччини в умовах децентралізації: реалії та перспективи». Про це повідомляє сайт Кролевецької районної ради.

На зустріч завітали представники кафедри міжнародного туризму Київського національного університету культури і мистецтва, історики, краєзнавці і представники влади та громади Кролевеччини. Зокрема, почесними гостями заходу були Юрій Гладенко – начальник відділу туризму ОДА, Алла Гаврилюк – доцент кафедри міжнародного туризму, кандидат наук з державного управління КНУКІМ та Галина Меньшова – депутат Сумської обласної ради.

На засіданні розглядалося безліч питань, які стосувалися збереження та популяризації кролевецького переборного ткацтва, як елементу нематеріальної культурної спадщини (НКС).

Увага акцентувалася на синергетичній взаємодії владних структур району щодо збереження та популяризації кролевецького переборного ткацтва як елементу НКС: відповідальність, партнерство, розвиток.

Актуальним було питання щодо просвітницько-виховної роботи серед місцевого населення, як фактор формування локальної ідентичності.

Одними із важливих питань, які розглянули учасники круглого столу і на якому зупинилася директор музею Галина Ніжнік — Кролевецьке переборне ткацтво, як туристичний бренд регіону та маркетингові засоби просування кролевецького переборного ткацтва як елементу НКС (сувенірний брендинг, туристичний брендинг, туристична навігація, туристичні артифакти тощо).

Цікавою інформацією, яку заслухали гості і представники громадськості стали інноваційні проекти підтримки кролевецького переборного ткацтва як елементу НКС (участь громади в розробці проектів, що фінансуються ЄС).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: