Рух транспорту на мосту в селі Климентово відновлено + Відео

Дороги | 19:48, 4.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили у ТОВ “Сумимостбуд”, проведені відповідальні роботи з монтажу металевої балки центральної прогонової будови на об’єктi реконструкцiї мостового переходу на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентово Охтирського району. Дані роботи контролює Служба автомобiльних дорiг у Сумськiй областi.

“Це одні із головних і найскладніших робiт, для виконання яких підрядниками була задіяна унікальна спецтехніка – два колісні крани, які здатні підіймати до 70 тонн вантажу . Трохи більше, ніж на добу, був закритий рух для всіх транспортних засобів. Завдяки спланованій роботі рух вже станом на 11 ранку 4 травня вже відновлено”, – повідомляють на підприємстві.

Нагадаємо, існуюча споруда довжиною майже 172 м збудована у 1962 році. За результатами обстеження основні елементи споруди знаходяться у обмежено працездатному або аварійному стані.

Рішення про двоетапну реконструкцію було прийнято, щоб не витрачаючи кошти на будівництво тимчасової об’їзної дороги на час ремонту . Зараз, поруч з існуючим, будується новий міст з габаритом проїзду 6 м , на нього буде спрямований автомобільний рух. Наступного року має розпочатися другий етап реконструкції. Буде розібрана існуюча конструкція прогонової будови та влаштована нова на повний габарит.
Після реконструкції ширина проїзної частини складе 9,5 м (замість 7), до 2-х метрів розширяться і тротуари для пішоходів.

Проведені відповідальні роботи по монтажу металевої балки центральної прогонової будови на об’єктi реконструкцiї мостового переходу на а/д Н-12 Суми-Полтава поблизу с. Климентово Охтирського району. Це одні із головних і найскладніших робiт, для виконання яких підрядниками була задіяна унікальна спецтехніка – два колісні крани, які здатні підіймати до 70 тонн вантажу . Трохи більше, ніж на добу, був закритий рух для всіх транспортних засобів. Завдяки спланованій роботі рух вже станом на 11 ранку 4 травня вже відновлено. Намагаємося, щоб у водіїв було менше незручностей.Роботи проходять під постійним контролем Служби автомобiльних дорiг у Сумськiй областi.Нагадаємо, існуюча споруда довжиною майже 172 м збудована у 1962 році. За результатами обстеження основні елементи споруди знаходяться у обмежено працездатному або аварійному стані.Рішення про двоетапну реконструкцію було прийнято, щоб не витрачаючи кошти на будівництво тимчасової об'їзної дороги на час ремонту . Зараз, поруч з існуючим, будується новий міст з габаритом проїзду 6 м , на нього буде спрямований автомобільний рух. Наступного року має розпочатися другий етап реконструкції. Буде розібрана існуюча конструкція прогонової будови та влаштована нова на повний габарит.Після реконструкції ширина проїзної частини складе 9,5 м (замість 7), до 2-х метрів розширяться і тротуари для пішоходів.

Опубліковано Служба автомобільних доріг у Сумській області Субота, 4 травня 2019 р.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: