Рятувальникам Кролевця придбали дихальний апарат

Безпека громадян | 11:37, 10.01.2018
 Поділитися

Поділитися в

У 22 державній пожежно-рятувальній частині міста Кролевця розповіли, що під час ліквідації всіх пожеж в будівлях та спорудах, з метою захисту органів дихання та зору пожежних-рятувальників, застосовуються апарати на стисненому повітрі.

На кінець 2017 року, в 22 ДПРЧ вийшов термін експлуатації майже всіх дихальних апаратів на стисненому повітрі, в зв’язку з чим унеможливилось оперативне реагування на надзвичайні ситуацій та ускладнювалась ліквідація пожеж.

“Аналізуючи стан з пожежами, які сталися на території Кролевецького району за останні десять років можна відмітити велику кількість пожеж, а саме 261, на яких загинуло 15 людей та травмовано 10 осіб. Пожежами завдано збитків більше ніж на 5 млн. гривень”, – говорить начальник частини Євген Бобров.

Нещодавно рятувальники Кролевця отримали новий апарат на стисненому повітрі для виконання своєї небезпечної, але необхідної роботи.

“Працівники 22 державної пожежно-рятувальної частини Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області вдячні за підтримку голові Кролевецької районної ради М. В. Авраменку, голові Кролевецької райдержадміністрації О.В. Кучерявому, депутатському корпусу Кролевецької районної ради, та головам сільських рад за допомогу у придбанні даного апарату”  – підкреслив Є.І. Бобров.

До відома, з 2007 року на території Кролевецького району  сталося 12 надзвичайних ситуацій об’єктового рівня та 479 надзвичайних подій:

– дорожньо-транспортні пригоди – 123 випадки, на яких загинуло 17 осіб,  отримали травми – 118;

– виявлення вибухонебезпечних предметів часів ВВВ – 18 випадків;

– загибель людей на водних об’єктах – 12 випадків.

– інші надзвичайні події 326 випадків. У 76 випадках з метою надання допомоги залучались пожежно-рятувальні підрозділи.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: