Рятувальники провели навчання з протимінної безпеки в школі

 Поділитися

Поділитися в

Щоб навчити населення протимінній безпеці працівники Служби порятунку проводять активну роз’яснювальну роботу навчальних закладах.

Боєприпаси, що залишилися з часів минулих війн, незалежно від їх розмірів (набої, міни, снаряди, авіабомби тощо), становлять велику небезпеку. Натрапити на такі вибухонебезпечні предмети можна у різних місцях: на городі, у лісі та навіть на водоймі. Знаходять боєприпаси будь-якої пори та навесні кількість таких випадків значно збільшується – це пов’язане з початком будівельних робіт та подорожами у лісову місцевість. Отже вкрай важливо знати, як поводитися у таких ситуаціях.

Так, 18 травня у м. Кролевець рятувальники ознайомили педагогічний колектив та шестикласників загальноосвітньої школи № 5, як діяти при виявленні підозрілих предметів. Присутнім наголосили, що неможна навіть чіпати вибухонебезпечні або схожі на них предмети, а тим більше намагатися їх вилучити. Також не можна користуватися поблизу засобами зв’язку – це може спровокувати вибух. Необхідно відійти тим шляхом, яким прийшли на відстань не менше 100 метрів. Про небезпечну знахідку треба повідомити дорослих або безпосередньо зателефонувати на лінію екстреного виклику «101».

Рятувальники у своїх виступах акцентували, що для того аби запобігти небезпечним ситуаціям при виявленні вибухонебезпечних предметів вкрай важливо щоб вчителі навчали дітей. Для закріплення отриманої інформації присутнім роздали тематичні пам’ятки.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: