Рятувальники закликають кролевчан до безпечного Нового Року

Безпека громадян | 16:39, 17.12.2017
 Поділитися

Поділитися в

Як попереджають співробітники 22-ДПРЧ міста Кролевець, вже звичні атрибути новорічного свята: гірлянди, бенгальські вогні, при необережному їх використанні, можуть новорічну казку перетворити на новорічний жах.

Щоб уникнути пожежі рятувальники рекомендують розміщувати ялинку на стійкій основі, щоб вона не перешкоджала виходу з приміщення, знаходилася на відстані не менше півметра від систем опалення, телевізорів, легкозаймистих матеріалів тощо. На той випадок, щоб при виникненні пожежі полум’я не перекинулося на домашні речі.

Для прикрашення ялинки варто застосовувати електричні гірлянди лише промислового виробництва. Гірлянди закріплюйте надійно, бо при падінні від поштовху чи протягу вони можуть стати причиною пожежі. Обов’язково перевірте справність електричного проводу, його ізоляцію. В разі, якщо ж ви помітили якусь несправність гірлянди: з’явилося миготіння лампочок, іскріння, сильне нагрівання проводу – негайно вимкніть її. Слід також завжди пам’ятати, що сама хвоя легкозаймиста.

Не можна прикрашати ялинку ватою, целулоїдними, паперовими та іншими легкозаймистими іграшками.

Пожежники звертають увагу батьків: в жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники в легкодоступних для малечі місцях, не дозволяйте дітям бавитися з такими «іграшками».

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області звертається до громадян: дотримуйтесь вимог безпеки під час Новорічних та Різдвяних свят! Пам’ятайте, що лише неухильне виконання цих заходів забезпечить вам та вашій родині свята без неприємностей!

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: