Село Спаське – неблагополучне щодо пожежної безпеки

Безпека громадян | 20:33, 15.05.2018
 Поділитися

Поділитися в

На цьому наголосив голова РДА Олег Кучерявий під час апаратної наради. Повідомили на сайті органу державної влади.

Було зазначено, що на території Спаської сільської ради,  лише цього року виникло 7 пожеж, у яких загинуло 2 особи, одна громадянка отримала опіки.

Голова райдержадміністрації звернув увагу на необхідність термінового проведення у Спаському інформаційно-роз’яснювальної роботи та огляду домогосподарств щодо пожежної безпеки.

Як поінформував начальник Кролевецького районного сектору Управління ДСНС Михайло Шкарупа, з 19 сільських рад 14 мають протипожежні формування та одну МПК в селі Реутинці, на території Кролевецької ОТГ. Наразі майже всі автомобілі підрозділів місцевої пожежної охорони в достатній кількості забезпечені пальним, бойовим одягом та спорядженням.

Найбільш складною ситуацією залишається існування МПК в Зазірківській сільській раді, а в Гречкінській сільській раді взагалі немає протипожежного формування і це при тому, що там щорічно виникають загорання сухої рослинності.

Станом на 10 травня, в сільській місцевості Кролевецького району виникло 16 пожеж, з яких 4- ліквідовано самостійно підрозділами місцевих пожежних формувань.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: