Виговська

Сергій Буйвал: “Вибір депутатів не менш важливий, ніж голови громади”

Вибори, Політика | 17:14, 12.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

Зважаючі на наближення виборів, що відбудуться 25 жовтня, перший кандидат у списку партії “За майбутнє” на Кролевеччині Сергій Буйвал звертає увагу виборців на важливості визначення з політичними партіями та депутатами, що балотуються.

“Усталена думка про те, що все вирішує лише голова громади має бути розвінчана, адже питання розподілення бюджетних коштів, а також їх залучення з бюджетів вищих рівнів – це абсолютна прерогатива місцевих депутатів. Податки, які ми всі сплачуємо, розподіляються відповідно до потреб населення, а на практиці даними питаннями опікуються вибрані депутати Верховної ради, обласних та місцевих рад, в тому числі і на Кролевеччині. Саме депутати і є лобістами інтересів своїх виборців, і від гідного представництва громада завжди виграє”, – на цьому зосередив увагу Сергій Буйвал.

Він зазначив, що нерівномірність представництв депутатів в міськраді, приналежність їх до певних політичних сил і визначає регіони, які отримують найбільше преференцій.

“Я, мабуть, не відкрию секрету, що наразі у Кролевці ми бачимо, як одні депутати показують реальні результати, тоді, як окремі мало, що можуть представити своїм виборцям. Все це через традиційну  систему “свій-чужий”, коли окремі депутати, особливо з провладних партій, отримують все, інші ж вибивають машину щебню на свій округ з боєм. Нова виборча система має покласти край цій ганебній практиці, тепер кожен депутат відповідальний не лише за окремі території, а за всю Кролевеччину. Лише у плановому порядку, розробивши, затвердивши і виконуючи Стратегію розвитку можна забезпечити увагу до кожного села, вулиці чи провулку”, – підкреслив кандидат.

Він зазначив, що сьогодні за такими принципами працює депутат Верховної ради України Ігор Молоток, що очолив обласний список партії “За майбутнє” на Сумщині.

“Він не ділить округи на “свій-чужий” і тому, за всі роки його представництва частини мешканців Кролевеччини, і наше місто отримує суттєву підтримку від депутата. Він є членом бюджетної комісії у Верховній Раді і під час розподілення коштів державного бюджету, завжди підходить до питання стратегічно, планово і далекоглядно. Саме завдяки його сприянню кролевчани отримали гарні дороги до Шостки, Чернігівської області, Кролевецьку об’їзну тощо. За рахунок коштів на соціально-економічний розвиток було залучено у Кролевець ресурси для ремонту покрівлі ЗОШ № 5, будівництва скейт-парку, заміни вікон в садочках та школах, мультимедійні комплекси. Вирішено і багато інших проблем. Я це веду до того, що депутати, які нас представляють в Верховній Раді, обласній та місцевих радах не менш важливі, ніж голова громади”, – зауважив Сергій Буйвал.

Він повідомив, що загалом за 2018-2020 роки на Кролевеччину завдяки народному депутату Ігорю Молотку було залучено понад 76 мільйонів гривень з державного бюджету України.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: