Шестеро захисників із Сумщини повертаються додому з російського полону

Суспільство 19:34, 26.06.2026
 Поділитися

Поділитися в

Серед звільнених сьогодні з полону українських військових – шестеро жителів Сумської області. Це захисники із Сумського, Роменського та Шосткинського районів, повідомив голова Сумської ОВА Олег Григоров.

Вони були в неволі з 2022 року. Після довгих років полону наші земляки нарешті повертаються на рідну землю, до своїх родин.

Загалом сьогодні з російського полону звільнено 160 українських військових. Серед них – військовослужбовці Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту, Національної гвардії та Державної прикордонної служби.

Вони захищали Україну на Сумщині, у Маріуполі та на «Азовсталі», на Донецькому, Луганському, Харківському, Запорізькому, Київському та Чернігівському напрямках.

«Велика вдячність Президенту України, Координаційному штабу з питань поводження з військовополоненими, усім службам і кожному, хто працює над поверненням наших людей. Україна пам’ятає про кожного, хто ще не вдома. Чекаємо на повернення всіх наших громадян», – наголосив Олег Григоров.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Нагору