Шестирічній Марійці Кудояр задля того, щоб заново ходити, необхідні кошти на проходження реабілітації

Допоможемо разом | 13:18, 6.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомлялося раніше, у 2017 році Марійці поставили діагноз «Анапластична епендимома шийного відділу хребта на рівні С2-С7». Після видалення пухлини дівчинка втратила здатність рухатись. Пройшла 5 блоків хіміотерапії, курс променевої терапії та 4 блоки противорецидивної хіміотерапії.

Марійці потрібно своєчасно проходити реабілітацію до повного одужання, оскільки в неї спастичний тетрапарез в нижніх кінцівках та лівій руці. Дівчинка настирливо прагне одужати, не дивлячись на біль, проходить реабілітацію, вчиться заново ходити, і прогрес є!

– Нарешті донечка приміряла шарнірні ортези, спробувала в них стояти, без підтримки фізичного терапевта. На заняттях їй дуже страшно в них стояти, але вона сильна дівчинка, посміхається, навіть крізь страх і сльози. Машуня дуже старанно займається. Вона щиро вірить що її бажання ходити та бігати здійститься. Та для цього їй потрібна ваша допомога. Ми цінуємо і безмежно вдячні кожному хто підтримав та допомагає. За ваші щирі побажання та молитви. Бог чує нас і допоможе Марійці одужати, – повідомляє мама Марійки – Ірина Кудояр. Вона виховує доньку одна і оплатити реабілітацію та лікування сама не може.

Перевести кошти на лікування Марійки можна на карту ПриватБанку
4149 4991 3168 7954
Monobank
 5375 4141 2757 5925
Кудояр Ірина Анатоліївна (мама)

Контактний телефон волонтера, що допомагає сім`ї, – 099 057 4682 (Стеценко Вікторія).

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: