Виговська

Що буде зі знайденим в Кролевці склепом?

Історія | 17:22, 25.09.2019
 Поділитися

Поділитися в

Після того, як ми повідомили про дивну знахідку на центральному кладовищі Кролевця, не вщухають обговорення даної теми. Тож, щоб дізнатися, що буде далі кореспондент нашого видання звернувся до Кролевецького міського голови Олександра Бобровицького.

Міський голова розповів, що після публікації до нього телефонували з центральних засобів масової інформації, щоб висвітлити дану тему.

“Всім цікава дана знахідка, проте, щоб її розкрити, а головне – зрозуміти, потрібні фахівці. У нашому місті таких людей немає. Тож, ми підготували листа до інституту археології НАН України, щоб їхні фахівці оглянули даний склеп і труну й допомогли розібратися в даному питанні. Будемо очікувати на приїзд археологів”, – сказав Олександр Бобровицький.

Він також зазначив, що історична правда про наше місто ще не зовсім відома і зрозуміла. Зокрема про це говорить і георадарна зйомка, яка була проведена в минулому році на території центру міста. Тоді фахівці говорили, що під сучасним містом є ціла мережа підземних приміщень, які ще не досліджені.

“Історія нашого міста дуже цікава і незвичайна. На нашій землі росте унікальна яблуня, яка вже відома у світі і приваблива для туристів. Подальша розбудова Кролевця залежить і від розвитку туризму, зокрема. А знайдена труна може бути цінна не лише для нашого міста, а й для всієї України. Тож, ми будемо вести роботу з дослідження даної знахідки”,- підкреслив мер Кролевця

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Художественная ковка
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: