Що означає “жовта зона” епідемічної небезпеки, до якої на два тижні віднесли Кролевеччину?

Карантин | 20:23, 20.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як ми зазначали, нові правила карантину у Кролевецькому районі почнуть діяти з 24 серпня – протягом 14 днів, якщо епідемічна ситуація не погіршиться.

Всього, в межах адаптивного карантину передбачено чотири зони. Для кожної з них свої обмеження. Якщо регіон віднесений до зеленої зони, то в ньому передбачено: проведення масових заходів: не більше 1 людини на 5 квадратних метрів; кінотеатри із заповненістю на 50%; перевезення пасажирів у громадському транспорті тільки в межах сидячих місць.

Якщо регіон у жовтій зоні, то сюди додаються всі обмеження зеленої зони + заборона відвідування установ соціального захисту, в яких перебувають люди похилого віку, крім тих, що надають послуги кризово.

Для помаранчевої зони – всі обмеження жовтої, також забороняється: діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів; діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час; планові госпіталізації в лікарнях; спортзали, фітнес-центри, заклади культури; прийом нових змін в дитячі табори; обмеження для масових заходів: 1 людина на 20 квадратних метрів та не більше 100 людей.

Для червоної зони передбачені всі обмеження помаранчевої. Також там забороняється: робота громадського транспорту; відвідування закладів освіти; діяльність ТРЦ, кафе та ресторанів.

Також залишається спільне обмеження для всіх зон – це масковий режим в громадських місцях.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: