Школа, де вчать мистецтву демонструє таланти + Фото

Культура | 22:01, 26.04.2018
 Поділитися

Поділитися в

Кролевецька дитяча школа мистецтв вже багато років є одним з центрів естетичного виховання і навчання дітей нашого району. На сьогодні там навчається близько трьохсот дітей за різними напрямками: музичний (фортепіано, скрипка, бандура, баян, акордеон, духові інструменти), хореографічне та образотворче.

Одним із популярних творчих направлень у дітей – є художнє, де учні оволодівають навичками малювання з натури і за уявою, ліпкою та декоративно-прикладним мистецтвом.

Свої таланти демонстрували учні класу образотворчого мистецтва у рамках нещодавнього творчого звіту Кролевецького району.

На виставці були представлені роботи юних художників. Це творчі роботи на полотні у техніці акрілового живопису. Усі вони під спільною назвою «Моя Кролевеччина». Тут і пейзажі околиць нашого міста; і архітектурний пейзаж із зображенням історичних будівель – садиба Рудзинських, центральна арка міста і будівля Школи мистецтв, яка відноситься до ХІХ ст.; і складна тематична композиція «Моє рідне місто», де провідною ідеєю є національне надбання наших пращурів – Кролевецький ткацький рушник.

Також були представлені роботи викладачів образотворчого мистецтва Кролевецької дитячої школи мистецтв Валентини Чуприни та Наталії Філатової у техніках олійного живопису та приклад твору монументального живопису – мозаїчне панно, виконане з керамічного кахлю.

Великою увагою користувалася виставка декоративних масок, які створюються учнями у техніці пап’є-маше і декоруються різними матеріалами: тканиною, бісером, нитками і т.п. Кожна маска – це дитячий витвір мистецтва. Над маскою дитина працює дуже довго і від задуму до готового твору може пройти майже рік. Вони приваблюють кожного глядача і не залишають байдужими.

У рамках заходу учні образотворчого мистецтва пропонували завітати у творчу майстерню, де проводилися майстер класи. Так, Вікторія Мовчанюк  виконувала малюнок з натури графітним олівцем «Натюрморт з часовою лампою». Вона демонструвала, як використовуючи знання образотворчої грамоти досягати елюзії об’єму, плановості, фактури.

Мирослав Бур показував на власному досвіді твір декоративно-прикладного мистецтва ( викладач Злата Пирлик) – ткацтво. У техніці полотняного перебору створював зразок ткацького рушничка. Його малюнок був виконаний у традиціях Кролевецького національного ткацтва. Анастасія Хилько розповідала, як послідовно створити маску та демонструвала елементи її прикрашання. Назар Лазненко представляв вид образотворчого мистецтва – скульптура. Образи козаків вразили пропорційністю та реалістичністю. А Елеонора Кулінченко демонструвала плетіння кошика з паперових трубочок.

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: