Школи, лікарня та зарплати: визначені видатки районного бюджету

 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 13 грудня відбулося засідання постійної депутатської комісії з питань бюджету, фінансів, планування соціально-економічного розвитку та управління комунальною власністю (голова Сергій Малахов). Про це повідомляється на сайті Кролевецької районної ради.

На комісії депутати погодили виділення коштів для облаштування внутрішніх та зовнішніх відкосів Кролевецькому НВК №6, Кролевецької СШ №3, Тулиголівської ЗОШ, Дубовицької ЗОШ, на заходи з енергозбереження та придбання пательні для їдальні Кролевецької ЗОШ №5.

Також, задоволено клопотання Кролевецької ЦРЛ із забезпечення пільгових медикаментів та рецептів в сумі 15 тис. гривень, придбання трьох пульсоксиметрів в сумі 29,4 тис. гривень та кисневого концентратора для інфекційного відділення в сумі 32,418 тис. гривень.

Для недопущення кредиторської заборгованості з виплати заробітної плати за грудень місяць по відділу культури, відділу освіти Кролевецької РДА були погоджені перерозподіли коштів в межах кошторисних призначень.

Позачергова сесія районної ради, на яку дані питання будуть винесені, відбудеться 15 грудня 2017 року о 10.00 годині ранку.

Фото з сайту Кролевецької районної ради

 

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: