Що входить в послугу балкон і лоджія під ключ? Дізнаємось у «Газда»

Суспільство | 09:02, 7.07.2022
 Поділитися

Поділитися в

Користувачі вже давно зрозуміли, що захаращені балкони залишились у минулому. Якщо довести їх до ладу, то тут зможете зручно відпочивати, організувати компактну систему зберігання чи обладнати робоче місце.

Для цього лише потрібно привести до ладу саме приміщення. Нині є досить популярною послуга балкон і лоджія під ключ, замовляючи яку https://gazda.ua/balkony/balkony-i-lodjii-pod-kluch/, можна вирішити багато проблем. Хоча ще є такі користувачі, що вагаються: замовляти чи ні. Для цього їм варто більше дізнатись про неї, а потім приймати рішення. Якраз в цьому «Газда» і допоможе.

Що відомо про подібну послугу?

З самої назви можна вже зрозуміти, що це певний комплекс робіт. Їх результат – ідеальний стан приміщення. Якщо детально говорити про певний список робіт, то можна виділити такі етапи:

  • Все починається з огляду бетонної плити. Саме від її стану залежить подальший вибір конструкції. Якщо вона в поганому стані, її потрібно укріпити. Також від її стану можна визначити, яке саме навантаження зможе витримати.
  • Далі відбувається демонтаж старих конструкцій. Все це робиться якісно, швидко й професійно.
  • Зовнішнє оформлення. Тут можуть укріплювати каркас чи повністю його перероблювати, це залежить від його стану. Якщо потрібно, зроблять винос парапету для подальшого розширення конструкції.
  • Безпосереднє скління. Воно відбувається після того, коли був вже повністю змонтований каркас. Який різновид склопакета виберете, це залежить від призначення балкона, стану самої конструкції.
  • Далі відбувається утеплення. Одразу хочеться сказати, що цей пункт не є обов’язковим, якщо ви не збираєтесь приєднувати балкон до кімнати та проводити тут час в зимовий період. Хочете користуватись лоджією в будь-який час, тоді потрібне зовнішнє та внутрішнє утеплення. Для цього виду робіт використовують різні матеріали для утеплення стін, підлоги, стелі.
  • Після цього всього потрібне оздоблення. Обшивка допоможе приховати усі використані матеріали для утеплення.

Після усіх проведених робіт ви отримаєте чудові додаткові квадратні метри.

Варто розуміти, що для кожного випадку перелік етапів переглядається індивідуально. Це все залежить від того, що саме ви хочете отримати наприкінці робіт. Відповідно вартість робіт теж розраховується індивідуально. Разом зі спеціалістами «Газда» все детально обговорите і зможете привести до ладу балконне приміщення, щоб ним зручно користуватись.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Реклама

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: