Сільські медичні заклади Кролевеччини поповнилися спеціалізованою апаратурою

Медицина | 08:18, 7.11.2017
 Поділитися

Поділитися в

За сприяння народного депутата України Ігоря Молотка була закуплена апаратура для амбулаторій та фельдшерських пунктів сільської  мережі Кролевецького районного центру первинної медико-санітарної допомоги на суму понад 360 тисяч гривень.

П’ять сучасних електрокардіографів «ЮКАРД – 100», з телеметричними модулями, чотири ртутно-кварцових опромінювача, дві сухожарові шафи та два пульсиксометри поповнили базу сільських закладів Алтинівки, Добротового, Спаського, Обтового та Реутинців.

Днями відбулося навчання фельдшерів даних закладів охорони здоров’я. Його провів старший фельдшер Кролевецької підстанції Конотопської станції екстреної швидкої медичної допомоги Микола Шумило, за допомогою телеметричного комплексу UNET.

Як повідомляють у РЦПМСД, за допомогою цієї системи фельдшери зможуть отримувати та надавати кваліфіковану консультативно – діагностичну допомогу хворим із серцево – судинною патологією, отримувати рекомендації з приводу ускладненого та неускладненого гострого інфаркту міокарда, проводити ранню діагностику (диспансеризацію) хворих з кардіологічною патологією.

Також, за допомогою системи UNET є змога робити архівацію ЕКГ – обстеження в електронній базі данних з можливістю порівняння данних в діагностиці. Дана система дає змогу підвищувати кваліфікацію медичного персоналу центру.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: