Сільські школи передали у власніть Кролевецької ОТГ

 Поділитися

Поділитися в

Саме для розгляду даного питання було скликане позачергове засідання сесії Кролевецької районної ради. Депутати райради зібралися для прийняття рішення щодо безоплатної передачі комунальних закладів загальної середньої освіти, їх майна та майна виконавчого апарату Кролевецької районної ради із спільної власності територіальних громад сіл та міста Кролевецького району до власності Кролевецької територіальної громади.

Це історична- 40 сесія районної ради сьомого скликання, адже з утворенням великого Конотопського району, в який увійшла і Кролевеччина, районна рада тепер буде Конотопська і вже призначено перше засідання сесії. Тож, до її скликання, ще діюча Кролевецька райрада прийняла рішення про ліквідацію районної територіальної виборчої комісії. Її голова Тетяна Ткаченко подякувала за спільну, плідну роботу депутатському корпусу та здала печатку комісії.

Також, були прийняті рішення щодо внесення змін до районного бюджету, адже понад 100 тисяч гривень передали з державного бюджету для забезпечення сільських закладів освіти району дезінфекційними засобами та предметами особистого захисту, для роботу в умовах пандемії. Внесені зміни до програми економічного і соціального розвитку Кролевецького району на 2019 рік та наступні 2020-2021 програмні роки.

Фото: Кролевецька районна рада

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: