Сім’ї учасників АТО району отримують компенсацію на тверде паливо

Соціальний захист | 09:50, 23.10.2018
 Поділитися

Поділитися в

Як повідомили в Кролевецькій районній державній адміністрації, 168 родин учасників антитерористичної операції Кролевецького району перебувають на обліку в управлінні соціального захисту населення РДА із забезпечення твердим паливом або дровами. У 2018 році лише одна сім’я виявила бажання отримати дрова, а 167 сімей  – компенсацію готівкою.

Кошторисні призначення обласного бюджету, затверджені управлінню соціального захисту населення, з урахуванням змін на 2018 рік в сумі 430 тис. грн.

«Управлінням соціального захисту населення  нарахована  компенсація на придбання твердого палива 167 учасникам антитерористичної операції на загальну суму 417,5  тис. грн., виплачено 152 особам на суму 380,0 тис. грн.. Учаснику АТО, зареєстрованому по місту, завезено тверде паливо в натуральній формі  ДП «Кролевецький агролісгосп» 11 жовтня 2018 року»,– сказала  начальник управління соціального захисту населення РДА Тетяна  Харитонова.

Нагадаємо, рішенням Сумської обласної ради від 22.12.2016 затверджена Обласна комплексна програма соціального захисту населення на 2017-2021 роки та Порядок використання коштів обласного бюджету для забезпечення твердим паливом сімей учасників антитерористичної операції, згідно якого забезпечення твердим паливом (дровами, торфобрикетами) пільгової категорії сімей здійснюється один раз на рік в обсягах 5 кубічних метрів твердолистяних або 6 кубічних метрів шпилькових та м’яколистяних порід або 1,2 тонни торфобрикетів на домогосподарство.

Виплата компенсації готівкою у сумі 2,5 тис.грн. пільговій категорії сімей здійснюється за місцем реєстрації один раз на рік на домогосподарство.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: