Складання одного пробного тесту ЗНО для випускників Кролевеччини становить 132 гривні

Освіта | 15:10, 20.03.2019
 Поділитися

Поділитися в

Як поінформував начальник відділу освіти Кролевецької районної державної адміністрації Станіслав Жолобко на апаратній нараді, у 2019  році державна підсумкова  атестація  здобувачів повної загальної середньої освіти здійснюється у формі  зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з 21 травня до 12 липня 2019 року (основна сесія: 21 травня – 13 червня; додаткова сесія: 26 червня -12 липня). З 5 лютого до 18 березня року  тривала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання.  Зміни до реєстраційних даних можна буде внести до 25 березня 2019 року.

Цього року вартість складання одного пробного тесту в Сумській області становить 132 грн.

“Відділом освіти та керівниками ЗЗСО району була проведена відповідна інформаційно-роз’яснювальна  робота,  що сприяла  участі здобувачів повної загальної середньої освіти в пробному тестуванні, для участі в якому  зареєструвалося 25 осіб, тобто 100% випускників із 6 ЗЗСО району. Дванадцять учасників виявили бажання складати тестування з двох предметів за кошти батьків:з української мови і літератури – 21 особа, математики – 5, історії України – 6, англійської мови – 3, фізики – 2”, – зауважив доповідач.

Пробне ЗНО з української мови і літератури відбулося 16 березня. Пробні тестування з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов відбудуться 23 березня. У день проведення пробного ЗНО кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Якщо Ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: